суботу, 31 жовтня 2009 р.

Запоріжжя пам’ятає Валерія Кривова

Протягом чотирьох днів у спортивному залі обласної ДЮСШ проходив VIII юнацький меморіальний турнір, присвячений пам’яті нашого земляка олімпійського чемпіона Валерія Кривова, котрий був вихованцем цього навчального спортивного закладу, а «золото» Ігор здобув у складі збірної СРСР 1980 року в Москві.
За нагороди сперечалися сім команд 12-13-річних волейболістів. Очікувалося, що призові місця розіграють між собою традиційно сильні колективи Харкова, Дніпропетровська та Полтави. Щодо харків’ян прогноз справдився: учні обласного вищого училища фізичної культури та спорту стали переможцями турніру. А от у суперечку за наступні місця втрутилися вихованці бердянського тренера Геннадія Прокопенка (ДЮСШ СК «Першотравневець»), яким вдалося відтіснити команду Дніпропетровського спортінтернату на третє місце.
Наймолодшою командою на турнірі була збірна юних господарів, яка в підсумку фінішувала п’ятою.