пʼятниця, 8 квітня 2016 р.

Запорізькі школярі долучилися до олімпійського руху

У Всесвітній день здоров’я у спортивному манежі ПАТ "Запоріжсталь" відбувся обласний фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу для дітей «Олімпійське лелеченя», організований Запорізьким обласним відділенням НОК України за підтримки управлінням молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації і департаменту освіти і науки облдержадміністрації. 
В Запорожье прошли школьные «олимпийские игры»Учасниками дійства стали понад 500 школярів 5-6-х класів загальноосвітніх шкіл з усіх міст та районів області.
Як зазначила начальник управління Наталія Власова, цей захід проводився вже вшосте, а ініціював і заснував його Національний олімпійський комітет України.
В Запорожье прошли школьные «олимпийские игры»- Всеукраїнський спортивно-масовий захід «Олімпійське лелеченя» спрямований на реалізацію одного з важливих напрямків діяльності Міжнародного Олімпійського Комітету – надихнути молодь долучитися до спорту та жити за олімпійськими цінностями, - сказала Наталія Власова.
У першому етапі заходу взяли участь майже 3 тисячі учнів 5-6-х класів із 600 загальноосвітніх навчальних закладів, у другому - 384 школярі, а на заключному були визначені щасливчики, котрі стали володарями путівок на всеукраїнський фінал. Третій рік поспіль ними стали учні багатопрофільної гімназії «Гармонія» (Енергодар). 

 
Управління у справах преси та інформації

Немає коментарів: