середа, 22 березня 2017 р.

СТАЛО ИЗВЕСТНО, КАК БУДЕТ ВЫГЛЯДЕТЬ ПАМЯТНИК ЛЕОНИДУ ЖАБОТИНСКОМУ


Стало известно, как будет выглядеть памятник Жаботинскому в Запорожье, - ФОТОФАКТ
На пресс-конференции запорожцам представили макет будущего памятника двукратному олимпийскому чемпиону по тяжелой атлеьтике Леониду Жаботинскому. Об этом сообщает корреспондент 061.
Автор проекта памятника - харьковский скульптор Эльданиз Гурбанов. Он известен в Запорожье своими скульптурами Учительницы и Сталевара - героев фильма "Весна на Заречной улице".
Проект памятника выбрали по итогам конкурса, в котором участвовали художники из 12 городов Украины.
В качестве эскиза для памятника взяли фотографию запорожского спортсмена, на которой он запечатлен на пьедестале почета Олимпиады в Мехико в 1968 году. Бронзовый мемориал будет выполнен в масштабе 1:1. Каждый желающий сможет стать рядом с бронзовым Жаботинским на пьедестале.

1 коментар:

KELLY RADVAND сказав...

можливість кредиту
Привіт, містер і місіс в усьому світі, вам потрібно грошей кредитування між окремими особами, щоб впоратися з фінансовими труднощами, нарешті, вийти з глухого кута, що викликала банки, шляхом відмови від ваших файлів додатків кредиту. Я людина, яка працює з фінансовими експертами і використовували Banque Populaire березі Сени; Я в змозі зробити позику на суму вам потрібно, і з умовами, які роблять ваше життя простіше. Ось ті області, де я можу вам допомогти:
-Financier
реальний -Ready
-Ready інвестиції
консолідація -Dette
кредит -Marge
-Другий іпотеки
кредит -Rachat
-Ready персонал
-Ви застрягли
- Банк заборонило
 і ви не мають перевагу банків або вам краще мати проект і потребують фінансування, поганою кредитною або потрібні гроші, щоб оплачувати рахунки, гроші інвестувати в бізнес. Так що якщо вам потрібен кредит готівкою, не соромтеся зв'язатися зі мною, щоб дізнатися більше про моїх дуже вигідних умовах. Тому я рішення ваших фінансових проблем, я пропоную 1 000 € до 2 500 000 € за ігнорування всіх обставин concurrences.Veuillez зв'язатися зі мною по електронній пошті для отримання додаткової інформації: cofinoga1999agence1@gmail.com