субота, 11 листопада 2017 р.

Районний етап Олімпійського лелеченя

Районний етап «Олімпійського лелеченя» відбувся 10 листопада у Запорізькій загальноосвітній школі №12, яка приймала у себе дружню спортивну родину шкіл Шевченківського району.
Цього разу за перемогу змагалось 9 команд. Протягом заходу для учасників також було підготовлені спортивні змагання, а також  розважальна програма. В ігровій формі та за допомогою відео дітей знайомили  з історією Олімпійських ігор від стародавньої Греції до сучасних Олімпіад. Метою всеукраїнського спортивно-масового заходу є виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху – дружбі, взаємоповазі, солідарності, благородстві, прагнення досконалості; формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом, підготовка до високопродуктивної праці.    
З кожним роком рівень команд зростає і це відмітили всі члени журі. Діти відповідально  підійшли як до презентації команд так і до самих змагань.
Боротьба була досить напруженою, але як і на кожних змаганнях є свої переможці.


      За підсумками виступів усіх 9 команд, 1 місце виборола команда ЗСШФК №18, 2 місце – у команди ЗГ № 93 і 3 місце вибороли представники ЗЗШ №101.


     Переможці та призери були нагороджені кубками, грамотами та сувенірною атрибутикою від Запорізького обласного відділення Національного олімпійського комітету України.Немає коментарів: