понеділок, 23 серпня 2010 р.

На Юнацькій Олімпіаді українці поповнюють «бронзову» колекцію

Сьогодні у Сінгапурі на І Юнацьких Олімпійських іграх тривав дев’ятий змагальний день. Здобутками наших юних спортсменів стало завоювання 5 бронзових медалей. Що цікаво, цього дня на п'єдестал пошани серед українців піднімалися виключно дівчата.
Трьома нагородами відзначилися легкоатлети – Ганна Александрова у потрійному стрибку (12.64), Олена Колесниченко в бігу на 400м з бар’єрами (59.25) та Оксана Райта в бігу на 2000м з перешкодами (6:41.49). Ще двоє представників «королеви спорту» Анастасія Ткачук і Євген Строкань посіли 4-і місця у змаганнях з бігу на 1000м та потрійного стрибку відповідно.
Другу медаль до скарбнички нашої збірної принесли дзюдоїсти – у ваговій категорії 78 кг 3-є місце посіла Ксенія Дарчук.
Також другою виявилася нагорода стрибунів у воду – медальну ходу свого партнера по команді Олександра Бондаря підтримала підопічна заслуженого тренера України Володимира Свиридова (СДЮШОР "Мотор Січ") Вікторія Потєхіна, котра стала третьою на 3-метровому трампліні.
Наразі в активі юних олімпійців України 30 медалей, 8 з яких золоті, 8 срібних та 14 бронзових.