понеділок, 15 серпня 2016 р.

Нездійснені мрії

У Ріо-де-Жанейро відбулися півфінальні забіги на дистанції 100 м у жінок. За вихід до фіналу сперечалася й запоріжанка Олеся Повх. Вона  вбрала участь у першому забігу й прийшла до фінішу останньою з результатом 11,29  секунди. У підсумку – двадцяте місце.
Розіграні медалі ХХХІ літніх Олімпійських ігор у легкоатлетичному семиборстві. На жаль, досвідчена запорізька багатоборка Ганна Касьянова, для котрої ці Ігри були третіми в кар’єрі, посіла 25-у позицію. Не допоміг навіть кращий результат сезону, показаний у бігу на 800 м – 2 хвилини 16,58 секунди. Не вдалося Ганні «стрибнути вище голови і в метанні списа (38 м 10 см – 25-й результат). У решті видів програми Касьянова показала такі результати: 100 м з бар’єрами13,66 секунди, стрибок у висоту – 1 м 77 см, штовхання ядра – 13 м 25 см, біг на 200 м – 24,60 секунди, стрибок у довжину – 5 м 88 см. У підсумку Ганна посіла 25-е місце, набравши 5951 очок.
Запорізький  плавець Сергій Фролов на дистанції 1500 метрів вільним стилем не спромігся потрапити до фінального запливу восьми кращих спортсменів. Час 15 хвилин 04,61 секунди гарантував йому 17-е місце.