понеділок, 15 серпня 2016 р.

Є перший внесок Запоріжжя в олімпійський доробок України!

Борець греко-римського стилю Жан Беленюк гарантував першу медаль Олімпійських Ігор-2016 Запорізькій області!
Наш спортсмен, виступаючи у ваговій категорії до 85 кг, впевнено пробився до фіналу. На стадії 1/8 фіналу він розібрався з представником Єгипту Ахмедом Саадом (9:0), у чвертьфіналі був здолав болгарина Миколу Байракова (10:1), а в сутичці за вихід до фіналу переміг Джавіда Гамзатова з Бєларусі (6:0).
У вирішальному двобої Жан зустрівся з представником Росії Давидом Чакветадзе. Український борець спромігся виграти перший період, а потім розпочалося суддівське свавілля, яке допомогло суперникові перемогти з рахунком 9:2. Втім, і срібну медаль Жана Беленюка, за великим рахунком, можна ваажати еквівалентом олімпійському "золоту".